KONTAKT

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
MOTOR JIKOV GREEN a.s. na mapy.cz
MOTOR JIKOV GREEN a.s.
Kněžskodvorská 2277/26
České Budějovice
PSČ 370 04
www.mjgreen.cz

Obchodní oddělení:
Tel: 389 016 513
Email: objednavky@mjgreen.cz

Provozovna Velké Meziříčí
Třebíčská 74b
Velké Meziříčí
PSČ 594 01

Obchodní oddělení:
Tel: 566 501 902
Fax: 566 501 900
Email: objednavkyvm@mjgreen.cz

O NÁS

Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. je nejmladším členem skupiny MOTOR JIKOV GROUP. Toto uskupení patří mezi největší společnosti v jižních Čechách, má sídlo v Českých Budějovicích a zaměstnává cca 900 zaměstnanců. Je ryze českou firmou s více jak 100 letou tradicí, zejména ve strojírenství a slévárenství.

Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s.

MOTOR JIKOV GREEN a.s. vznikla spojením obchodních aktivit a sortimentu společností CETEA s.r.o.MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., divize Mechanizace pro lepší uspokojení požadavků a potřeb zákazníků ve společné distribuční síti nejen na českém trhu. Specializuje se na distribuci zahradní techniky vlastní výroby a na produkty celosvětově největšího výrobce motorů pro zahradní techniku firmy Briggs & Stratton, značek MURRAY, SNAPPER, SIMPLICITY a CANADIANA. A nově také na zahradní techniku od třetího největšího světového výrobce – japonské společnosti YAMABIKO – pod značkou ECHO. Díky širokému sortimentu, do kterého patří i značky FISKARS, WORLD, AGAMA, a další, je MOTOR JIKOV GREEN a.s. jednou z největších firem ve svém oboru s rozsáhlou dealerskou a servisní sítí po celé České republice.

Obchodní zastoupení MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Sortiment výše uvedených značek obsahuje techniku pro všechna roční období. Jedná se o rotační sekačky, bubnové sekačky, rotavátory, travní traktory, řetězové pily, křovinořezy, plotostřihy, postřikovače, štípače a drtiče, ruční nářadí, ochranné pomůcky a sněžné frézy. Nabízené produkty vynikají svou kvalitou, kterou prověřili zákazníci nejen v České republice, ale i v ostatních zemích celého světa. Vedle výrobků, které jsou osazeny motory Briggs & Stratton a HONDA, je v sortimentu samozřejmě nadále legendární 2-taktní motor JIKOV® vlastní výroby s kompletním sortimentem náhradních dílů.

SORTIMENT MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Napište nám