RADY PRO NÁKUP

Prohlédněte si unikátní technologie, které naleznete u produktů značek ECHO. Věříme, že Vám pomohou se správně rozhodnout ve výběru techniky ECHO.

HIGH TORQUE HIGH TORQUE

HIGH TORQUE technologie je k dispozici na křovinořezech ECHO. Jedná se o unikátní převodovku z vlastního oddělení vývoje společnosti YAMABIKO Corporation. Díky této technologii získáte při použití stejného motoru o 50 % větší kroutící moment na žací hlavě, při nezměněné spotřebě paliva, nezvýšených emisích a nezměněné životnosti motoru. Proti stejně výkonnému křovinořezu vítězí HIGH TORQUE nižší hmotností, nižšími vibracemi, nižší spotřebou, nižšími emisemi a vyšší životností.

  • převodový poměr 1:2,07
  • pětinásobné ložiskové uložení pro minimální odpor
  • minimální hlučnost a maximální přenos síly

prevodovka

G-Force G-FORCE

Díky unikátní technologii G-FORCE dosahují pily ECHO vyššího výkonu, výborného zrychlení a delší životnosti. Jedná se o systém nuceného odsávání nečistot z prostoru před vzduchovým filtrem. Díky tomuto systému je rapidně prodloužena doba nutná k čištění filtru. Prodlužuje servisní periody.
g-force

Nastavitelné řezání REGULACE PŘESNOSTI STŘIHU

Výbava profesionálních plotostřihů, která umožňuje průběžnou regulaci střihu po celou dobu životnosti stroje. Kalené ostří díky této regulaci nabízí vždy špičkový 100% výkon.

Otočná rukojeť HORIZONTÁLNÍ VÁLEC

Japonské motorové pily ECHO s horizontálním válcem. Unikátní pily s horizontálním uspořádáním motoru, díky kterému se pily vyznačují výrazně nižší hmotností, nízkými vibracemi a jsou tišší. Díky tomu mají WES pily výbornou ovladatelnost, lehký start a komfortní ovládání.

wes_valce

Otočná rukojeť OTOČNÁ RUKOJEŤ

Variabilní úchop díky otočné rukojeti je výbavou křovinořezů. Možnost změny úchopu zjednodušuje manipulaci a umožňuje velkou variabilitu úchopu. Lze tak jednoduše ošetřovat horizontální i vertikální plochy.

Technologie RoHS TECHNOLOGIE RoHS

Certifikace nulového obsahu nebezpečných látek.

Antivibrační systém ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM

ECHO je  vůdce v nízkovibrační technologiích. Je to více než otázka zdraví, bezpečnosti, prodloužené pracovní době, kterou nepříjemné vibrace ohrožují či činí nepříjemným. To znamená, že obsluha stroje musí dělat více přestávek  Na rozdíl od ostatních výrobců, ECHO své výrobky nechává testovat v nezávislých laboratořích..

Antivibrační systém

Důkazem  kvality výrobků ECHO jsou výsledků z laboratoří istitutu pro HAV – testování vibrací působících na ruce a paže při obsluze ručního nářadí. V laboratořích byly testovány křovinořezy, plotostřihy a foukače. Výrobky byly testovány v maximálních otáčkách a skutečných podmínkách.  Tyto nezávislé testy potvrdili, že výrobky ECHO jsou světovou jedničkou v oblasti tlumení vibrací

Klín s automatickým voloběhem AUTOMATICKÝ SYTIČ

Pily ECHO jsou vybaveny automatickým sytičem ulehčující obsluhu pil při startu.

CE CE

Všechny nabízené stroje mají homologaci pro evropský trh.

Digitální CDI DIGITÁLNÍ CDI

Digitální časování zapalování zaručuje optimální výkonovou křivku za všech podmínek.

Easy start EASY START – LEHKÝ START

Technologie EASY START minimalizuje úsilí potřebné pro nastartování motoru. S EASY STARTEM výrobků ECHO je potřebná síla k nastartování v porovnání s konkurenčními výrobky rapidně snížena a doplněna o NO KICK BACK systém eliminující zpětné „kopání“.

Technologie EZ-Lock TECHNOLOGIE EZ-LOCK

EZ-LOCK jištění spojů zaručuje pevný spoj trubic foukačů a vysavačů za všech podmínek.

Velkoplošný vzduchový filtr VELKOPLOŠNÝ VZDUCHOVÝ FILTR

Vzduchový filtr se zvětšenou aktivní plochou usnadňuje průchod vzduchu a dochází tak k ideální karburaci směsi pro optimální spalování. Zároveň kapacita filtru prodlužuje servisní intervaly a umožňuje bezproblémovou práci v extrémních podmínkách. Výsledkem je vysoký výkon a skvělá akcelerace při minimálních emisích.
(obrázek – z katalogu)

POSI LOCK POSI-LOCK

Exklusivní systém spojení výfukových trubic foukačů a vysavačů. POSI-LOCK systém je výsledkem dlouholetého vývoje. Poskytuje bezpečné spojení a zároveň jednoduché rozpojení dle potřeby.

NÍZKÉ VIBRACE LOW TONE – NÍZKÝ HLUK

Jelikož výroky ECHO jsou používány na veřejných prostranstvích, je hladina hluku jedním z nejdůležitějších faktorů kvality výrobku. ECHO vynalezlo unikátní technologii k řízení a eliminaci hluku. Konstruktéři ECHO vyvíjí motory tak, aby splnili ty nejpřísnější nároky na nízkou hladinu hluku a nízké vibrace.

Novinka NOVINKA

Novinky v sortimetnu přinášející unktání technologie.

Nenastavitelné řezání NENASTAVITELNÉ ŘEZÁNÍ

Kalené střižné lišty bez možnosti dodatečné regulace přesnosti střihu.

VOLITELNÉ OPORY ŘEZU

Motorové pily s tímto označením je možné doplnit kovovou oporou pro přesný řez.

Volitelné špice OPORY ŘEZU

Motorové pily s tímto označením jsou vybaveny oporou pro přesný řez.

Boční přístup k napínáku řetězu BOČNÍ PŘÍSTUP K NAPÍNÁKU ŘETĚZU

Pro snadnější údržbu a obsluhu jsou motorové pily vybaveny boční regulací napínání řetězu.

LOW EMISSIONS – NÍZKÉ EMISE

ECHO nabízí nejširší paletu motorů certifikovaných dle EPA a CARB – evropských nařízení a regulací. Dlouholetý vývoj v USA vyústil v registraci technologie POWER BOOST TORNADO™, která zásadně vylepšuje stávající dvoutaktní technologie. Tato technologie je použita napříč celým sortimentem výrobků ECHO. Jejím přínosem je dodávka více síly, vyšší efektivita motoru a lepší mazání motoru současně při lepším spalování redukujícím emise.

Technologie I-START I-START – INTELIGENTNÍ START

Technologie inteligentního startu je použita na zádových postřikovačích. Umožňuje jednoduchý start bez nutnosti sundání jednotky ze zad obsluhy. Startovací madlo je uzpůsobeno úchopu stejně jako startovací průběh.

Technologie TipGuard TECHNOLOGIE TipGuard

Ochrana střižných lišt plotostřihů umožňující práci i v nepřehledných podmínkách, kdy je zaručena ochrana lišty proti poškození. A to například při střihání křovin těsně nad teréném, popř. kolem dalších překážek.

Větrané opěradlo VĚTRANÉ OPĚRADLO

Technologie poskytující vysoký komfort práce se zádovými foukači. Díky speciálnímu vedení vzduchu je obsluha foukače osvěžována vháněným vzduchem do prostoru zad.