ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1.)Pro koho jsou určeny výrobky ECHO?
Produkty ECHO jsou vhodné pro hobby uživatele, farmáře i pro komunální údržbu. Nabízejí profesionální kvalitu napříč celým sortimentem.

2.) Pro koho jsou určeny produkty SHINDAIWA?
Produkty SHINDAIWA jsou určeny pro uživatele, kteří nevolí kompromisy a chtějí to nejlepší z nejlepšího. Jsou především určeny pro profesionály z oboru, pro které budou výrobky SHINAIWA sloužit jako zdroj výdělku.

3.)Jsou výrobky značek ECHO a SHINDAIWA kvalitní?
Výrobky ECHO a SHINDAIWA jsou vyráběny pod nejpřísnější kontrolou a podléhají těm nejvyšším standardům kvality. Jedná se o výrobky nejvyšší japonské kvality.

4.)Jaký je rozdíl mezi výrobky ECHO a SHINDAIWA?
V současnosti se sortiment obou značek prolíná. Nicméně produkty ECHO jsou určeny svoji výbavou, výkonem a celkovým nastavením pro hobby uživatele a farmáře. Jsou vhodné i pro komunální údržbu. Výrobky SHINDAIWA jsou určeny pro profesionály požadující nejvyšší kvalitu bez kompromisů.Značka ECHO a SHINDAIWA se liší také použitými technologiemi a výbavou jednotlivých modelů. U značky SHINDAIWA naleznete například unikátní motory C4 kombinující výhody dvoutaktního a čtyřtaktního systému:
Nízkou hmotnost, vysoký výkon, skvělou akceleraci a možnost neomezené prostorové manipulace z 2T technologie a naproti tomu nízkou hlučnost, nízkou spotřebu, vysoký krouticí moment v nízkých otáčkách a nízké emise z technologie 4T.

5.)Jsou dostupné náhradní díly?
Distributorem výrobků ECHO a SHINDIAWA je společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s., která disponuje velkými zásobami náhradních dílů. Jelikož kompletní sortiment ND čítá cirka 160.000 položek, které nemohou být skladem, jsou náhradní díly na základě požadavků zákazníků průběžně objednávány od výrobce z Japonska.

6.)Jak zjistím číslo potřebného náhradního dílu?
Katalogy náhradních dílů jsou uvedeny na kartách produktů, popř. v sekci ke stažení u starších modelů.

7.)Kde Mohu výrobky ECHO a SHINDIAWA koupit?
Produkty ECHO a SHINDAIWA jsou k zakoupení v široké dealerské síti. Svého prodejce nejdete vyhledáním v mapě nebo pomocí PSČ.

8.)Jak vybrat správný produkt?
Produkt vybírejte dle Vašich skutečných potřeb s ohledem na rozsah prací, podmínky práce a zkušenost uživatele. Se správným výběrem Vám poradí naši zkušení prodejci, které najdete na mapě prodejců na tomto webu.

9.)Co je to G-Force, High Torque, EZ-Lock, Posi-Lock, Easy Start, C4 atd?
Popisy těchto technologií naleznete v sekci rady pro nákup.

10.)Proč bych si měl koupit zrovna zahradní techniku ECHO/SHINDAIWA?
Výrobky Japonské společnosti YAMABIKO Corporation jsou synonymem té nejvyšší kvality. A to jak zpracováním, tak použitými technologiemi, jako jsou například EASY START, G-FORCE, LOW VIBRATION, LOW TONE, HIGH TORQUE atd. Výrobky ECHO/ SHINDAIWA nabízejí výborný poměr cena/výkon, kdy již od základních modelů má zákazník k dispozici profesionální technologie a kvalitu. Výrobky ECHO/SDW vynikají svou dlouhověkostí, robustným zpracováním a téměř absolutní bezporuchovostí.

11.)Jsou opravdu produkty ECHO/ SHINDAIWA vyráběny výhradně v Japonsku?
Výrobky ECHO a SHINDAIWA jsou vyráběny ve výrobních závodech ve třech světových lokacích. V Japonsku v Morioce, Yokosuce a Hirošimě – motorové pily, plotostřihy, křovinořezy… Dále v USA v Illinois – foukače, tyčové plotostřihy a vyvětvovače. A také v Číně – Shenzhen – vyžínače. Všechny tyto výrobní závody podléhají těm nejvyšším kvalitativním normám a jsou pod dohledem japonské centrály v TOKIU.

12.)Kolik a kde jsou servisní místa ECHO/ SHINDAIWA?
Servisní síť výrobků ECHO a SHINDAIWA je rovnoměrně rozprostřena po celé ČR. Každý prodejce poskytuje servisní služby.

13.)Potřebuju koupit motorovou pilu. Kdo mi poradí a kde?
Ohledně výběru toho správného modelu se s důvěrou obraťte na naše prodejce uvedené na mapě prodejců. Případně kontaktujte naše obchodní oddělení na adrese prodej@mjgreen.cz.

rozkres