Fiskars CAMP 2013

17. prosince 2013

MOTOR JIKOV GREEN a.s. ve spolupráci s Fiskars uspořádal ve čtvrtek 14.listopadu předváděcí akci s názvem „Fiskars CAMP“ – příprava dřeva.

Celá akce se konala v prostorách MOTOR JIKOV GREEN a.s. ve Velkém Meziříčí. Na této předváděcí akci měli všichni účastníci možnost zúčastnit se praktického tréninku používání nových Fiskars nástrojů k přípravě dřeva pro rok 2014 – řada WoodXpertTM. A nejen to. Připraveny byly i naše letošní novinky – řetězové pily a foukač japonské značky ECHO. Naši profesionálové předvedli jejich používání, předali praktické rady a každý z účastníků měl opět možnost si tyto výrobky vyzkoušet v praxi. Součástí předváděcí plochy byly nejen vybrané modely zahradní techniky ECHO, ale i dále zahradní sekačky na trávu a traktory spolu se sněhovými frézami.

Jak je dobrým zvykem, po teoretické i praktické části všem účastníkům pořádně vyhládlo a proto bylo pro všechny připraveno občerstvení – pečená vepřová kýta. Akce proběhla ve velmi přátelské náladě a rádi bychom i touto cestou poděkovali jako organizátorům, tak i všem účastníkům.

Fiskars CAMP 2013

Fiskars CAMP 2013