I. ročník školícího dne ECHO

20. září 2013

Dne 18.9.2013 proběhl v Českých Budějovicích I. ročník školícího dne ECHO pro úspěšné prodejce této kvalitní japonské značky. Samotného školení a vedení celého dne se ujal obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN a.s. Ing. Daniel Šraga. Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. jako výhradní distributor sortimentu ECHO pořádá pravidelně pro své prodejce školící a další dealerské marketingové akce.

I. ročník školícího dne ECHO

I. ročník školícího dne ECHO

Na účastníky čekalo během dne praktické testování produktů ECHO, například řezání motorovou pilou ECHO CS-310ES, ECHO CS-450, sekání trávy křovinořezem ECHO SRM-420TES nebo foukání i vysávání foukačem ECHO ES-255ES. Každý z účastníků si vlastnoručně uřízl kus klády označenou VIP PRODEJCE ECHO. Dále se dozvěděli novinky na příští sezónu, které chystá japonský výrobce značky a také došlo na praktickou ukázku servisu motorových pil ECHO.

I. ročník školícího dne ECHO

I. ročník školícího dne ECHO

Ze strany společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s. byla představena marketingová podpora prodejců značky ECHO. Prodejcům jsme prezentovali námi navržené reklamní POS materiály určené pro jejich prodejny, které jim zapůjčíme za symbolickou cenu. „U všech účastníků se tato nabídka setkala se značným zájmem a jsme přesvědčeni, že nám toto společné setkání pomůže ve zvýšení podílu na trhu zahradní techniky značky ECHO,“ říká manažer pro marketing Radek Bartuška.

Celá akce se u všech účastníků setkala s úspěchem. „Pevně věříme ve zvýšení prodejů a v úspěšný rozvoj značky ECHO, která má ohromný potenciál zaujmout zákazníka na českém trhu. Další setkání prodejců ECHO uspořádáme zase za rok,“ uzavřel celou akci Daniel Šraga.

I. ročník školícího dne ECHO