Jak si stojí ECHO ve světě?

2. ledna 2014

Značka zahradní techniky ECHO je ve světě známější než u nás v ČR, kde se zatím jen pomalu tato kvalitní značka dostává do podvědomí lidí. To se však pomalu mění, především díky úspěchům značky ECHO ve světě.

Japonskou značku ECHO vyrábí společnost YAMABIKO, která je 3. největší výrobce zahradní techniky celosvětově. Na vyspělých západních trzích je díky své nejvyšší kvalitě a cenové konkurenceschopnosti řazena mezi TOP produkty v sortimentu zahradní techniky. Například ve Francii má velký tržní podíl, také v Itálii a v USA. Na těchto vyspělých trzích, kde značka ECHO již dlouhodobě působí, je běžné srovnání ECHO x STIHL x HUSQVARNA. Redakce a webové portály zabývající se testy zahradní techniky standardně testují tyto značky jako nejvyšší dostupné produkty v sortimentu zahradní techniky. Přesvědčit se o tom můžete například na následujících odkazech.

forums2.gardenweb.com
www.popularmechanics.com

Pevně věříme a pracujeme na tom, aby i u nás značka ECHO našla své uplatnění. Jsme přesvědčeni, že díky své kvalitě, ověřené na celém světě, si to zaslouží.

Japonská společnost YAMABIKO