MÁME OTEVŘENO

3. dubna 2020

Vážení příznivci značky ECHO,

zdraví je v tuto dobu pro nás pro všechny ze všeho nejdůležitější. I přes nepříznivou situaci v souvislosti s šířením koronaviru většina našich prodejců reaguje na výjimku přijatou k Usnesení vlády ze dne 15.3.2020, ve které bylo stanoveno, že prodejny se zahrádkářskými potřebami vč. osiva a sadby, mohou provozovat činnost.

Většina našich prodejců ECHO tuto podmínku splňuje a dle našich informací zatím ani nevíme o nikom, kdo by byl aktuálně koronavirem přímo zasažen. Přesto doporučujeme, abyste nejprve využili možnost telefonického nebo emailového kontaktu s prodejcem a pokud se rozhodnete k návštěvě provozovny, pak abyste respektovali mimořádná opatření. Chráníme tím nejen sebe, ale také pracovníky na prodejnách:

  • Do prodejen prosíme vstupovat vždy s ochranou úst a nosu (s rouškou, šátkem, či obdobnou náhradou).
  • Do prodejen vstupujte, prosím, jednotlivě a nevytvářejte skupinky.
  • Dodržujte minimální odstup dle doporučení Světové zdravotnické organizace 2 m.
  • Upřednostněte, prosím, bezhotovostní platbu.

Děkujeme všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům i fanouškům značky ECHO za podporu této skvělé japonské značky i v těchto těžkých časech i za to, že se v těchto ztížených podmínkách snaží zabezpečit chod firmy co možná nejlépe. Všichni se snažíme svým obezřetným přístupem dělat maximum pro zachování zdraví nás všech, tzn. dodržujeme mimořádná opatření a snažíme se zajistit co možná nejbezpečnější prostředí pečlivým úklidem a dezinfekcí všech prostor.

Šíření koronaviru je nepředvídatelné a situace se každým dnem mění. Výše uvedená mimořádná opatření platí do doby, než se situace nezlepší.

S přáním pevného zdraví

MOTOR JIKOV GREEN a.s.