Motorová pila CS-500ES a křovinořez SRM-420TES získaly ocenění Kozlíka Šikuly

12. ledna 2015

Motorová pila CS-500ES a křovinořez SRM-420TES získaly ocenění Kozlíka Šikuly, které uděluje vydavatelství GRAND PRINC MEDIA prostřednictvím magazínu Recepty prima nápadů.

Pila CS-500ES si vybojovala ocenění v kategorii Řetězové pily především díky své váze, která je nejnižší ve své kategorii. Díky tomu vyniká bezkonkurenčním poměrem hmotnosti a výkonu. Mezi další oceněné body patří také například špičková kovaná lišta s vyměnitelnou špičkou. Tato pila patřící do vyšší střední třídy má výbornou akceleraci a je vhodná pro denní požívání i v náročných podmínkách. Jako na všechny produkty ECHO osazené spalovacím motorem, platí i pro pilu CS-500ES záruka 5 let.

Také křovinořez SRM-420TES si odnesl ocenění v kategorii Křovinořezy a vyžínače. Jedná se o nejvyšší model křovinořezu s technologií HIGH TORQUE, díky které je výkon srovnatelný s křovinořezy o objemu 50 cm3. Zachovává si však nižší hmotnost, menší spotřebu paliva a jednodušší manipulaci přo práci. Křovinořez mimo zmiňované technologie také bodoval rozšířeným záběrem na 50 cm a 6 palcovou žací hlavou umožňující větší návin. O plusové body se také postaralo 5-ti násobné ložiskové uložení. Záruka 5 let je pro tento model samozřejmostí.

Děkujeme!

echo_kozlik_600
echo_kozlik_600