Antonín Dorazín – člen stříbrného teamu

Připravili jsme pro Vás krátký rozhovor.

Jak dlouho se věnujete řezbářství a čím je to pro Vás zajímavé?
Řezbě motorovou pilou se věnuji od roku 2015. Vyrábím srubový nábytek z větví a masivní kulatiny a chtěl jsem řezbou obohatit tyto výrobky, začalo mne to bavit.
Rád se stále učím něčemu novému.

Proč jste se rozhodl vstoupit do ECCT a podpořit tak jeho fungování?
Rád spolupracuji s lidmi, kteří jdou za svým cílem (snem). Osobně znám všechny členy v ECCT týmu a jsou pro mě vzorem a už to je záruka dobré spolupráce. Je mi ctí, že můžu být jeho členem a podílet se na propagaci produktů tak kvalitní značky ECHO.

Proč používáte pily značky ECHO? Jaké hlavní výhody v nich spatřujete?
Za tu krátkou dobu, co se věnuji řezbě motorovou pilou, jsem měl možnost si vyzkoušet několik pil od několika výrobců, ale pila značky ECHO mi přesně pasuje do mých rukou. Hlavní přednost pil ECHO je jejich váha, vyváženost, snadná ovladatelnost a spolehlivost. Pily ECHO jsou pro mě zkrátka hračky na hraní. Z každé další pořízené pily mám radost jako malý kluk.

Jaká je Vaše nejoblíbenější pila?
Na hrubé ořezy používám výkonnou ECHO CS-501SX a na finální řezy a detaily, pro svou váhu a vyváženost, používám ECHO CS-281WES.

Jakou pilu byste doporučil pro někoho, kdo začíná s uměleckou řezbou motorovou pilou?
Začínajícímu řezbáři bych určitě doporučil lehce ovladatelnou pilu ECHO CS-281WES. Kdo ji jednou začne používat a propadne této vášni, bude dokupovat další pily ECHO, tak jako to dělám já.